Toimunud üritused

Targalt ja tegusalt (vol 7)
28.02.2020 @Pööning

Seitsmendal inspiratsiooniõhtul külstasid meid kaks tarka ja säravat naist. Hanna Jõgi rääkis töötajate motiveerimisest, tuleviku töökorraldusest ja juhi rolli muutumisest. Mariliis Mia Topp rääkis tervislikust elukorraldusest, suhtekorraldusest korporatsioonides ja oma muljetavaldavast arengutest.

GaleriiThink different (vol 6)
19.10.2019 @Kesklinna Kool

Aastale panime väärika punkti "Think different" inspiratsiooni seminariga. Meid inspireerisid Arno Kütt, Ando Kiviberg, Sandra Roosna, Tanel Toom ning Ott Pärna. Seminar pani tõesti teisiti mõtlema ja avas meile palju uusi vaatenurki, olgu see kultuur, filmindus, innovatsioon, sport või majandus.

GaleriiTurunduse salajane valem (vol 5)
14.07.2019 @Iglucraft

Iglucrafti tegevjuht Priit Kallas rääkis turunduse salajasest valemist. Esmalt oli meil võimalus tutvuda juba maailmas laineid löönud iglude valmistamisega ning hiljem saime teada, millised muljetavaldavad brändingu strateegiad on ettevõtte nii kaugele viinud.

Galerii
Vallutame maailma (vol4)
15.02.2019 @Cleveron

Seekord inspireeris meid Cleveroni võtmekliendi haldur Rasmus Luhakooder ja JCI World Congress korraldaja Kai Kuusik-Greenbaum. Rasmus valgustas, kuidas toimub maailma väljapaitvate ettevõtete kliendihaldus ning nendeni jõudmine. Kai rääkis kuidas korraldatakse 5000 rahvusvahelise külalisega suurimat konverentsi Baltikumis.

GaleriiArno Kütt ja Anneli Ohvril (vol 2)
23.02.2018 @Wimka

Seekord inspireeris meid Maailmakoristus 2018 eestvedaja Anneli Ohvril ja Cleveron AS asutaja Arno Kütt. Anneli rääkis, kuidas inspireerida miljoneid ühise eesmärgi nimel tegutsema. Arno valgustas, kuidas Viljandis maailma tasemel tehnoloogiat luuakse miljonite pakkide saatmiseks.

GaleriiInspiratsiooni üritus vol 1
03.02.2018 @Wimka

Veebruari alguses toimunud esimesel üritusel inspireeris meid JCI Euroopa Asepresident Diana Mardarovici teemal "We all can’t be Steve Jobs ja üle video silla rääkis VLND liikumise eestvedaja Kris Süld VLND ägedatest tegemistest.

Galerii

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com