Rode Luhaäär

Rode Luhaäär

Digistrateeg | Moderaator


Rode on ettevõtja ja digi entusiast, kes on aastaid tegutsenud digistrateegina ja internetiturundundajana. Hetkel koordineerib ta kommertslahendustele keskendunud tehnoloogia ettevõtet Paytailor. Paytailor on oma uudse lähenemise tõttu pälvinud finantsringkondade tähelepanu. Ettevõte on nomineeritud Visa poolt top 4 parima finantstehnoloogia idufirma hulka Euroopas.

Oma karjääri jooksul on Rode tarninud digitaalseid lahendusi sellistele ettevõtetele ja organisatsioonidele nagu: Coca Cola, L'Oreal, Kühne+Nagel, Telia, Hill+Knowlton Strategies, Swedbank, RMK, Premia, Omniva, Viru keskus, Nordecon, Tallinna Vesi, Pärnu Konverentsid jpt. Projekte on tarnitud Ameerika Ühendriikidese, Suurbritanniasse, Araabia Ühendemiraatidesse, Soome, Leetu, Saksamaale, Hollandisse, Portugali and isegi Keeniasse.

Juba kümnendat aastat tegutseb Rode Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainoris internetiturunduse õppjõuna. Oma ala andunud fännina on Rode ennast täiendanud e-Äri erialal Oxfordis Suurbritannias. Rode on JCI liige aastast 2008 ning on kaasa löönud Teeme Ära, Jõulupuu, Aastakonverentsi, Rat Race ja mitmete muude ettevõtmiste tiimis. Rode on olnud nii JCI Viljandimaa president kui ka auhinnatud JCI Viljandimaa aasta liikme tiitliga.
JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com