Priit Kallas

Priit Kallas

Iglucraft | Tegevjuht

Foto: Bestsales.ee

Priit on Viljandi mees, kes koordineerib Iglucraft’i turundust ja ettevõtet. Priit on õppinud Tallinna Pedagoogika ülikoolis reklaami ja meediat ning paljud tema varasemadki tegemised on turundusega seotud olnud. Tema tegemistesse on kuulunud start-up’ Bronn.ee, Elisa, Hansabuss, Ambient Marketing, ta on produtseerinud telesaateid „Kalamehejutud“ ja „Kalailm“. Samuti on ta kaasa löönud siinsamas Viljandi järvel toimunud Kuldkala püügivõistluse korraldamises.

Priit on väga hea suhtleja ning väiksemate eranditega võiks ütelda, et kõik mis ta ette võtab see ka õnnestub. Tegelikult on Priidul unikaalne lähenemine turundusele ja loo jutustamise oskus. Tänu oma heale "publiku" tunnetusele on ta tihti ka läbi viirusturunduslike tegemiste meedia huviorbiiti sattunud. Sõbrad ütlevad, et Priit on kalamees ja tõesti kuna ta on seotud nii kalale.ee portaali kui ka Vobla kalastustarvete poe tegemistega, siis tõesti tegemist on läbinisti kalamehega.

Lisaks ideede genereerimisele on tal ka õnnestunud ettevõtteid müüa, mis startup inimeste jaoks on püha tulemus. Iglucraft on Viljandimaal tegutsev ettevõte, mis toodab käsitööna iglu saunu ja maju. Ettevõte on eksportinud tooteid edukalt kümnetesse välisriikidesse ning nimekamate klientide hulka kuuluvad David Beckham, Gordon Ramsey ja Guy Ritchie.

Foto: Telia

Foto: erakogu

Foto: erakogu

Foto: iglucraft.com

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com