Dr. Ott Pärna

Dr. Ott Pärna

Spordi vabatahtlike eestvedaja ja mõtleja

Foto: www.wikipedia.org

Ott on viimasel ajal tuntust kogunud spordi vabatahtlike liikumise SCULT.COM asutaja ja juhina. Kuid see maailma muutev organisatsioon on vaid üks Oti senistest saavutustest. Sportlik mees on ka suur mõtleja ning tal on väga tugev majandus taust.

Tegelikult oli Ott ka esimene Eesti Arengufondi juht, mis hilisemalt kandis nime SmartCap. Tema osalusel investeeris Arengufond/SmartCap aastal 2007-2012 muuhulgas sellistesse ettevõtetesse nagu GrabCad, Fits.me, Modesat, Realeyes, Now! Innovations, Cleveron jpt. Suurem osa nendest ettevõtetest on kirjutatud ajaloo raamatutesse.

Muuhulgas on ta abiks olnud Teeme Ära algatuse juures, Tehnopoli teaduspargi loomisel, olnud Majandusministeeriumi tehnoloogia ja innovatsiooni nõunik, kuulunud Finance Estonia juhatusse ja viimased aastad on ta vedanud ka rahvusvahelist mõttekoda Estcorp. Ott on olnud ka JCI Estonia President aastal 2008 ning head kaaslased kirjeldavad teda kui mõnusalt karismaatilist ja tarka inimest. Temaga vestlused on inspireerivad ning ta suudab näha ka suurt pilti.

Rohkem infot tema kogemuse kohta leiad ka tema LinkedIn’i profiililt

Foto: www.scult.org

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com