Mariliis Mia Topp

Mariliis Mia Topp

Ettevõtja ja sportlane


Mariliis Mia Topp on ettevõtja, sportlane ja ema, kes asetab oma töö ja tegemiste keskmesse uudishimu ja soovi olla pidevas liikumises. Ja seda üldse mitte ainult spordi võtmes.

Enne kui Mariliis Mia ettevõtlusele heauskselt sõrme andis, vedas ta pea kümme aastat börsiettevõtte Tallinna Vesi kommunikatsiooni, kujundades ja suunates ettevõtte mainet selle väga erinevates tahkudes - sisekommunikatsioon, väline kommunikatsioon - ühes turunduse ning meediasuhtlusega, investorsuhted, kriisikommunikatsioon ning tegelikult kõik see, kuidas ettevõtet tajutakse. Mariliis Mia teeneks on muuhulgas see, et me täna kraanivee joomist pigem normaalseks tarbimiskultuuri osaks peame. Samuti auhinnati Tallinna Vesi mitmel järjestikusel aastal Nasdaq Baltic parimate investorsuhetega ettevõtteks ning tegemist oli esimese Eesti börsiettevõttega, kes New Yorgis Nasdaq’i börsipäeva lõpukella helistas. Kahtlemata on börsil noteeritud monopoolses vee-ettevõttes küllaga väljakutseid, mistõttu on Mariliis Mia aastaid selle kõrvale tasakaaluks lõiminud võistusspordi. Nimelt on tegemist muuhulgas Eesti mitmekordse bikinifitnessi meistriga, IFBB (International Federation of Bodybuilding and Fitness) Rome Diamond Cup võitja ning Maailmameistrivõistluste 6. naisega.

Lisaks spordile ning tervislikule eluviisile, aitab Mariliis täna ettevõtja rollis kujundada mitmete tuntud ettevõtete strateegilist kommunikatsiooni ning lisaks sellele on ta tehnoloogia ettevõtte Paytailor kaasasutaja. Idufirmas tegutsedes on Mariliis pälvinud Eesti äriinglite poolt parima nais-kaasasutaja tiitli, VISA on nomineerinud koos temaga Paytailori Euroopa top 4 finantstehnoloogia startupi hulka ning lisaks sellele oli Mariliis 2019.aastal lansseeritud Visa Everywhere Initiative Global Edition kampaania reklaamnägu.

Rohkem infot tema kogemuse kohta leiad ka tema LinkedIn’i profiililt

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com