Kristjan Lind

Kristjan Lind

Bikeep | Kaasasutaja

Kristjan Lind

Foto: Erakogu

Kristjan Lind koordineerib nutikaid rattalahendusi pakkuvat idufirmat Bikeep. Ettevõte on alguse saanud Eestis ja äriarendus on liikunud peamiselt Ameerika Ühendriikidesse.

Ilmselt kõik rattasõbrad on juba tuttavad mõnusate rataste parkimise lahendustega, mida nad pakuvad. Siiski tähelepanelikumalt vaadates võib leida nende lahendusi pea kõikide tuntud ja ka edumeelsete ühishoonete eest.

Bikeep pakub ja haldab mikromobiilsus lahendusi 3 kontinendil ja ligi 30 riigis, sealhulgas: USA’s, Kanadas, Uus Meremaal, Austraalias, Suurbritannias ja mujalgi. Seoses kergliikurite plahvatusliku kasvuga pakuvad nad lisaks rattaparklatele ka elektri liikurite laadimislahendusi ja muudki.

Ettevõte on laienemiseks ja arendustegevuseks kaasanud üle 3 miljoni Euro, sealhulgas sellistelt nimekatelt investoritelt nagu Marek Kiisa, Madis Müür, Marko Oolo, Kristjan Liivamägi, Tanel Padar, Paavo Siimann ja mitmed teised. Lisaks nutikatele toodetele on ettevõtte meeskonnas mitmed helgemad pead asjade interneti valdkonnast.

Sel aastal on Kristjan nomineeritud ka Aasta Noorettevõtja auhinnale.

Rattaparkla Los Angeles University juures

Bikeep

Foto: Bikeep.com

Rattaparkla Viru Keskuse juures

Bikeep

Foto: Bikeep.com

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com