Hanna Jõgi

Hanna Jõgi

PersonaliDisain OÜ tegevjuht, konsultant ja coach


PersonaliDisaini meeskonnas on Hanna rolliks eelkõige ettevõtte juhtimine, organisatsioonide nõustamine ja erinevad strateegilised teenused. Lisaks teeb ta sisekoolitusi juhtimise ja personaliteemadel ning tegeleb individuaalse ja meeskondade coachinguga.

Ta on töötanud nii era- kui kolmandasektori organisatsioonide konsultandina alates 2006. aastast. Tema kogemustepagasisse kuulub töö kommunikatsioonivaldkonnas, erineva iseloomuga projektide algatamine ja juhtimine, strateegiate väljatöötamine organisatsioonide jaoks ning alates 2013. aastast PersonaliDisain OÜ juhtimine.

Hanna on lõpetanud Tartu Ülikoolis majandusteaduskonnas turunduse ja juhtimise ning sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse erialad. Tallinna Tehnikaülikoolis lõpetas personalitöö ja -arenduse eriala ja täiendas ennast töö- ja organisatsioonipsühholoogia alal. Lisaks arvukatele koolituste on ta läbinud NLP Practitioner, LAB Profile Practitioner ning lahenduskeskse coachingu väljaõppeprogrammid.

Rohkem infot Hanna kohta leiad ka tema LinkedIn’i profiililt

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com