Arno Kütt

Arno Kütt

Cleveroni kaasasutaja

Arno Kütt Cleveron

Arno Kütt teadis juba 14 aastaselt, et temast saab ettevõtja. Pea 20 aastat tagasi asutas Arno Kütt ON24, millest on saanud Eesti suurim online mööblikauplus. 2007 asutatud SmartPOSTist on praeguseks välja kasvanud maailma tippu kuuluv kõrgtehnoloogilisi pakiroboteid tootev ja arendav Cleveron.

Mõned aastad tagasi sõlmis Cleveron USA firmaga suuremahulise lepingu ning nende pakiautomaate hakkas kasutama maailma suurim jaekaubanduskett Walmart. Eelmise aasta septembris löödi käed uue partneriga - Hispaania tekstiilikontserniga Inditex, mis on Eestis enim teatud rõivabrändi Zara omanikuna. Inditex on lisaks veel brändide Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka ja Stradivarius taga.

Cleveron kuulub tööportaali CVKeskus.ee korraldatud ihaldusväärsemate tööandjate uuringu andmeil Eesti 20 ihaldusväärseima tööandja hulka. Eelmise aasta märtsis valiti Arno Kütt äripartneri Peep Kullaga Ernst and Young poolt Eesti Aasta Ettevõtjateks juunis nomineeriti nad sama konkursi Maailma Aasta Ettevõtja tiitlile, mille finaalvõistlus toimus Monacos. Arno inspiratsioonil ja maailma muutvatel ideedel ei näe piire olevat kuna hetkel ta on töötamas kontseptsiooni kallal, et pakke tarnida droonidega.

Foto: Scanpix

Foto: Cleveron

Foto: Elmo Riig/Sakala

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com