Anneli Ohvril

Anneli Ohvril

Maailma koristus 2018 eestvedaja

Foto: Riina Vaikmaa

Kõige hilisematest Anneli väljapaistvatest tegemistest on Eesti100 avalike suhete juhtimine ja loomulikult maailma koristuse talgud, mis leiavad aset selle aasta septembris. Anneli Ohvril on turundusekspert, keskkonna- ja sotsiaalprojektide eestvedaja ning koolitaja. Anneli on üliinimene seda nii oma toreda olemise kui ka ühiskonda ja maailma muutvate projetide tõttu.

Lisaks eelpool nimetatule on tema osalusel algatatud Teeme Ära!, Minu Eesti mõttetalgud, Killerkott tapab, Lase inimene üle tee, Prügihunt ja Superjänes, Toidupanga avakampaania, SOS Lasteküla Sõprade Klubi. Anneli Ohvril on Eesti Ettevõtlike Noortekoja ehk JCI Estonia senaator ja JCI Go koja asutaja ning pidas JCI Estonia presidendi ametit 2011. aastal.

2012. aastal valiti Anneli Ohvril silmapaistvateks nooreks eestlasteks. Silmapaistva noorte eestlase tiitel on osa Ten Outstanding Young Persons ülemaailmsest programmist, mille raames tunnustatakse noori inimesi vanuses 18-40 eluaastat, kes paistavad silma märkimisväärsete tulemustega oma tegevusalal ning algatavad positiivseid muutusi ühiskonnas.

Foto: Erakogu

Foto: Erakogu

Foto: Erakogu

Foto: Erakogu

JUNIOR CHAMBER INTERNATIONAL

JCI Viljandimaa on Junior Chamber International kohalik koda. JCI tegutseb enam kui 100’s riigis, kuhu kuulub maailmas üle 200 000 liikme. JCI missiooniks arendada liidreid muutuvasse maailma. JCI on toetav võrgustik aktiivsetele inimestele, et kutsuda ellu positiivseid muutusi kogukondades üle maailma.

MTÜ JCI VILJANDIMAA

Tomuski tee 2,
Mustivere küla
Viljandi vald
71067 Viljandimaa

Reg kood: 80090738

KONTAKT

Rode Luhaäär
Telefon: +372 5343 7470
E-post: rode@paytailor.com